8.03.2024

Objavte význam LEED a WELL certifikácie

V práci trávi človek približne 8 hodín denne a priestor, v ktorom sa nachádza ovplyvňuje jeho pracovný výkon. Pri výstavbe moderných, zelených budov sa dnes berie ohľad predovšetkým na ich energetickú úspornosť a jej dosah na okolie. Podstatné je navyše aj to, ako budú stavby vplývať na svojich používateľov – ľudí.

13.02.2024

Pod Zábrehom II: Nový štandard moderného bývania v Púchove

Projekt Pod Zábrehom je najväčším rezidenčným projektom v meste Púchov. Novovzniknutý komplex Pod Zábrehom II je pokračovaním úspešnej prvej etapy, ktorý predstavuje spojenie moderného dizajnu s ekologickou udržateľnosťou a zároveň symbolizuje krok smerom k lepšiemu životnému prostrediu a kvalitnejšiemu bývaniu.

6.02.2024

NORDCITY Žilina najlepšie miesto pre prácu

Dve kancelárske a obchodné budovy NORDCITY Obchodná a NORDCITY Poštová ponúkajú priestory v najvyššom štandarde.

23.01.2024

lll. etapa Zelených Vlčiniec je skolaudovaná

74 bytov na 8. poschodiach v 1 bytovom dome s označením E. lll. etapa projektu Zelené Vlčince ponúkne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandard s veľkými balkónmi a podzemným parkovaním. V blízkosti sa nachádza viacero možností trávenia voľného času, či už pri športe, turistike alebo na prechádzke s rodinou okolo vodného diela. Veľký dôraz bol pri príprave projektu opäť kladený aj na využitie ekologických riešení a zeleň.

11.01.2024

V NORDCITY Parkovací dom parkujete prvé 2 hodiny ZADARMO

NORDCITY Parkovací dom ponúka svojim návštevníkom takmer 600 parkovacích miest, kde môže zaparkovať úplne každý a prvé dve hodiny parkovania sú bezplatné.

31.10.2023

Realitný fond ERSTE Realitná Renta odkúpil žilinskú budovu Poštová v novovznikajúcom žilinskom administratívnom centre NORDCITY

Realitný fond ERSTE Realitná Renta urobil akvizíciu administratívnej budovy NORDCITY Poštová v Žiline od developerskej spoločnosti Reinoo. Do portfólia fondu tak pribudla ďalšia nehnuteľnosť, čo je pre podielnikov a potenciálnych klientov dobrá správa. Znamená totiž pre nich aj širšiu diverzifikáciu, keďže ide o prvú investíciu fondu mimo Bratislavy. Fond Erste Asset Management GmbH, ERSTE Realitná Renta vznikol v roku 2019, zameraný je na investície do kvalitných komerčných ekologických budov v dobrých lokalitách. Pre klientov je doplnkovou dlhodobou investíciou k tradičným aktívam, keďže vývoj hodnoty nehnuteľností priamo nesúvisí s vývojom iných finančných nástrojov, ako sú napríklad akcie či dlhopisy. Súčasne môže slúžiť na zachovanie dlhodobej hodnoty v časoch vysokej inflácie. „Tak ako sme sľúbili, pokračujeme v raste nášho fondu. Kúpou budovy v centre, akým Žilina nepochybne je, chceme vyslať signál o význame investícií aj mimo Bratislavy. Tiež umožniť investorom vo fonde ERSTE Realitná Renta spolupodieľať sa na dynamickom raste tohto regiónu,“ vysvetľuje Pavol Vejmelka, riaditeľ Erste Asset Managementu na Slovensku. Budova Poštová je prvou budovou postavenou v rámci IT a technologickej zóny NORDCITY Žilina. Súčasťou zóny sú aj administratívna budova Obchodná a spoločný Parkovací dom s kapacitou 600 parkovacích miest. Budova prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2019 a disponuje prenajímateľnou plochou skoro 13 000 metrov štvorcových. Z tejto plochy tvoria 10 600 m2 kancelárske priestory a 2350 m2 obchodné priestory. Zámerom developera je, aby vznikajúca zóna NORDCITY vytvorila priestor s výmerou nad 33-tisíc metrov štvorcových. „NORDCITY Poštová je dominantou našich projektov v Žiline. Táto lokalita má vynikajúcu dostupnosť k dôležitým dopravným uzlom a verejnej infraštruktúre, pričom sa nachádza v pokojnom prostredí v blízkosti najväčšieho sídliska v Žiline a univerzitného kampusu,“ vysvetľuje Milan Dubec, výkonný riaditeľ Reinoo a.s. NORDCITY Poštová sa vyznačuje modernými a ekologickými kancelárskymi priestormi s energetickou efektívnosťou na úrovni A1. V okolí budovy sú najnovšie retenčné nádoby a lapače ropných látok, ktoré majú schopnosť zachytiť až 300 m³ dažďovej vody. Tým prispeje aj k udržateľnosti a ochrane životného prostredia. Tiež má certifikát LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Environmental Design), čím sa stala prvou administratívnou budovou v Žilinskom regióne, ktorá spĺňa prísne normy týkajúce sa energetického a environmentálneho dizajnu. Spoločnosť Erste Asset Management GmbH, pobočka Slovenská republika, patrí medzi najväčšie správcovské spoločnosti na slovenskom trhu. Svojim klientom ponúka produkty a služby v oblasti správy fondov a riadenia investičných portfólií. Vznikla v roku 2001 pod názvom Asset Management Slovenskej sporiteľne ako dcérska spoločnosť Slovenskej sporiteľne a v júli 2023 sa zlúčila so spoločnosťou Erste Asset Management GmbH.

29.09.2023

NORDCITY Parkovací dom je skolaudovaný a do 31.12.2023 ZADARMO

Nájsť vhodné parkovacie miesto v rušnom meste môže byť často zdĺhavé a problematické. Vo svete, kde je každý štvorcový meter vzácny, je dobre navrhnuté parkovisko skutočným prevratom. S nadšením oznamujeme dokončenie nášho najnovšieho projektu Parkovacieho domu, ktorého cieľom je poskytnúť veľmi potrebné riešenie preplnenej a náročnej situácie s parkovaním na sídlisku Vlčince v Žiline. Tieto parkovacie miesta budú navyše cenným doplnkom rozširujúcej sa biznis zóny na Obchodnej ulici. Táto synergia medzi naším parkovacím domom a rastúcou obchodnou zónou ešte viac zlepší dostupnosť a pohodlie pre firmy, podniky aj návštevníkov. Testovacia prevádzka do 31.12.2023, parkovanie pre verejnosť zadarmo NORDCITY Parkovací dom ponúka až 10 parkovacích úrovní. S priestrannými parkovacími poschodiami bude nájdenie miesta pre vaše vozidlo hračkou, a to aj v tých najrušnejších hodinách. Navyše, všetky autá budú v parkovacom dome v bezpečí. Komplexný kamerový systém pokrýva všetky vchody a jeho súčasťou je aj inteligentný systém s funkciou rozpoznávania EČV. Moderná a elegantná fasáda parkoviska pridáva k estetickej príťažlivosti tejto oblasti. Konštrukcia domu zabezpečuje prirodzené vetranie, doplnené technológiou snímania CO2, ktoré dohromady zaisťujú pohodlné, vzdušné  a bezpečné prostredie pre vaše vozidlo aj pre vás. Novinkou pri parkovacích domoch v Žiline je zelená strecha. Urobili sme krok k zelenšej budúcnosti tým, že sme polovicu našej strechy venovali sviežej zelenej výsadbe. A mysleli sme aj na majiteľov elektrických áut, ktorých počet sa postupne zvyšuje. Aby sme držali krok s dobou, nainštalovali sme šesť nabíjacích staníc. Jednoduchý prístup k parkovacím miestam je zaručený tromi schodiskami, výťahmi a dvomi vyznačenými východmi pre chodcov (Obchodná a Poštová). Parkovisko ponúka rýchly a bezproblémový výjazd na dva smeru výjazdu - centrum a Vlčince. Súčasťou nášho parkovacieho domu je inteligentný parkovací systém s dvomi platobnými zónami PREMIUM (1-2 úroveň) a BASIC (3-10 úroveň), ktoré monitoruje kamerový systém s rozpoznávaním EČV. Momentálne sa parkovací dom nachádza v testovacej prevádzke a parkovanie je do 31. decembra pre všetkých úplne zadarmo. Po spoplatnení parkovania budú môcť návštevníci novej IT a technologickej zóny NORDCITY zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou či prostredníctvom QR kódu online cez platobnú bránu.

12.09.2023

NORDCITY Žilina

Kancelárska budova Obchodná je skolaudovaná, v Žiline vzniká nová IT a technologická zóna NORDCITY. Kancelárska budova Obchodná, ktorá je súčasťou novej zóny NORDCITY v Žiline, prešla kolaudáciou a bola uvedená do prevádzky. Medzi jej najväčších nájomcov patria medzinárodné spoločnosti Siemens, BeLenka, Ipesoft alebo GoodRequest. Za výstavbou celej zóny stojí developerská spoločnosť Reinoo, ktorej majiteľom je podnikateľ Milan Dubec. Investície do výstavby kancelárskej budovy Obchodná a parkovacieho domu dosiahli 34 miliónov eur. V budove bude pracovať 1100 špičkových odborníkov a ide tak o jednu z najväčších investícii do pracovných miest v rámci Žiliny. Projekt sa nachádza na Obchodnej ulici v mestskej časti Vlčince a je súčasťou novej zóny NORDCITY Žilina. Na 8. poschodiach prináša viac ako 13 000 m2 prenajímateľných plôch a spolu s parkovacím domom viac ako 1000 parkovacích miest. Obchodná je druhou dokončenou budovou v tejto zóne, ktorú po dokončení budú tvoriť tri kancelárske budovy a moderný parkovací dom. Posledná, tretia kancelárska budova, ktorá dotvorí novú IT a technologickú zónu, je aktuálne v procese prípravy. „Len kilometer od Žilinskej univerzity sme dokončili najmodernejšiu kancelársku budovu severného Slovenska. Sídliť tu budú najinovatívnejšie firmy v regióne pracujúce na medzinárodných projektoch a vznikne tu tak IT srdce Žiliny,“ hovorí Milan Dubec, CEO spoločnosti Reinoo. „Aj blízkosť k Žilinskej univerzite je jedným z dôvodov, prečo firmám vyhovuje táto lokalita. Vďaka lepšiemu prístupu k mladým talentom už počas ich štúdia umožňuje týmto firmám mať konkurenčnú výhodu oproti iným,“ dodáva. Obchodná svojim nájomcom ponúka inovatívny koncept kancelárskych a obchodných priestorov v najvyššom štandarde. Dominantou budovy je oddychová strešná zóna s úžasným panoramatickým výhľadom, ktorá ponúka priestor na relax či organizovanie rôznych eventov. Súčasťou budovy je aj podzemné parkovisko a parkovací dom. Ten bude fungovať na princípe „Smart parkingu“, teda mimo pracovných hodín bude k dispozícii obyvateľom okolitých bytových domov a pomôže tak zlepšiť situáciu s parkovaním v mestskej časti Vlčince. V okolí budovy vznikne množstvo novej zelene a verejné priestory prístupné pre všetkých Žilinčanov. Environmentálnym nastavením projekt dosiahne prestížne certifikáty LEED PLATINUM a WELL PLATINUM.

26.01.2023

Spoločnosť Reinoo pripravuje v Žiline projekt nadštandardného rezidenčného bývania Rezidencie Bôrik

Existujúca administratívna budova Vúral na ulici Alexandra Rudnaya v Žiline prejde kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej zostane zachovaný iba skeletový systém. Z pôvodnej kancelárskej budovy sa stane polyfunkčný objekt s exkluzívnym rezidenčným bývaním a obchodnými prevádzkami. Zámerom projektu je vytvoriť exkluzívny rezidenčný komplex situovaný v strede Žiliny. Samozrejmosťou bude vybudovanie vegetačnej strechy na parkovacích domoch a časti strechy polyfunkčného objektu. Spoločnosť Reinoo od vzniku zodpovedne pristupuje k ekologickej schránke projektov. Našim cieľom je zvýšenie životnej úrovne obyvateľov v Žiline, a to vybudovaním kvalitného bývania a ďalšej občianskej vybavenosti Súčasťou projektu bude aj vybudovanie 201 nových parkovacích miest v zapustenom parkovacom objekte. Spoločnosť Reinoo nadobudla nehnuteľnosť na konci roku 2021 so zámerom kompletnej prestavby na byty. Rezidencie Bôrik budú realizované v modernej architektúre, rešpektujúcej okolie. Spolu 107 bytov a 14 apartmánov doplní polozapustený parkovací dom so zelenou strechou. Celková plocha pozemku je 6563 m2. Projektové náklady sa odhadujú na cca 15 mil. € Prestavba Vúralu na bytový dom je nesporným pozitívom z hľadiska ďalšieho rozvoja mesta Žilina, nakoľko pokryje vzrastajúci dopyt po modernom bývaní, a to dokonca v centre Žiliny. Rekonštrukcia objektu oživí a skultivuje lokalitu, ktorá má veľký potenciál. Rezidencia znamená bývanie s vyššou pridanou hodnotou. My v Reinoo však chceme maximalizovať tento výraz a spojiť prvky modernej architektúry, atraktívnej polohy, kvalitných materiálov a pridať aj služby neustálej recepcie pre obyvateľov domu.

22.12.2022

Reinoo s novým logom a vizuálnou identitou do roku 2023

Príbeh Reinoo sa začal písať v roku 2011. Mali sme chuť meniť Žilinu k lepšiemu a zápal pracovať. Sme v roku 2022 a máme za sebou: - viac ako 100 000 m2 vybudovaných a prevádzkovaných bytov a kancelárií -Viac ako 700 skolaudovaných a rozostavaných bytov -Viac ako 540 vysadených stromov - 15 projektov v Žiline a Púchove Sme developer, ktorý robí dlhodobo udržateľné projekty pre ľudi s ohľadom na životné prostredie a svoje okolie. Identitu a logo pre nás vypracovala agentúra Wiktor Leo Burnett.

11.05.2022

Inžinierske centrum Siemens Mobility v Žiline výrazne rastie. Čoskoro sa sťahuje do nových priestorov na Obchodnej

Inžinierske centrum Siemens Mobility zamestnáva viac ako 500 špecialistov z oblasti zabezpečovacích železničných systémov a elektrifikácie. V tomto roku plánuje rozšírenie o ďalších 150 nových pracovných pozícií.

3.05.2022

Rezidenčný projekt Zelené Vlčince zahájil tretiu etapu výstavby, pribudne v nej 74 nových bytov

Žilinská developerská spoločnosť Reinoo pokračuje v budovaní svojho doposiaľ najväčšieho rezidenčného projektu Zelené Vlčince. Po ukončení výstavby vznikne v Žiline bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným parkovaním.

17.03.2022

Reinoo ponúka zadarmo priestory pre veľkokapacitné registračné centrum slúžiace utečencom z Ukrajiny

Žilinská spoločnosť Reinoo ponúkla svoje priestory pre účely vybudovania veľkokapacitného registračného centra slúžiaceho utečencom z Ukrajiny. Bez nároku na odmenu navrhuje mestu Žilina a ministerstvu vnútra dve možnosti.

23.01.2022

Nadácia Milana Dubca podporí žilinské projekty vo výške 30-tisíc eur

Nadácia vyhlasuje grantový program #krajsievmeste, vďaka ktorému získajú úspešné projekty zo Žiliny podporu vo výške 30 000 eur.

15.12.2021

Žiaci ZŠ Mládežnícka v Púchove sa tešia novému športovému areálu, pomoc mestu podal žilinský developer Reinoo

Rekonštrukcia športového areálu pri Základnej škole Mládežnícka prebehla v lete tohto roku. Poďakovanie patrí Mestu Púchov, ktoré so spoločnosťou Rubicon Púchov, a.s., ako členom developerskej skupiny Reinoo zo Žiliny, vo vzájomnej spolupráci úspešne dokončili revitalizáciu športového areálu.

9.12.2021

Reinoo chce na Vlčincoch postaviť 750 nových parkovacích miest pre obyvateľov

Nedostatok parkovacích miest je dlhodobým problémom aj na sídlisku Vlčince. Pokiaľ by sa stavali podľa dnešných noriem, na súčasný počet bytov by ich chýbalo viac ako 6000. Spoločnosť Reinoo pripravuje na Poštovej výstavbu parkovacieho domu pre zamestnancov kancelárskych budov, obyvateľom Vlčiniec ho chce poskytnúť mimo pracovnej doby za symbolický poplatok. Zároveň navrhuje mestu, že postaví parkovací dom bližšie k ľuďom, aby k nemu malo prístup až 2000 bytov do 5 minút chôdze.

14.09.2021

Na Zelených Vlčincoch pribudli na stromoch tabuľky s nápismi

Stromy prehovorili. Na niektoré z nových stromov na Zelených Vlčincoch sme umiestnili zopár pekných viet. My v Reinoo robíme síce veľké veci, ale máme radi aj milé detaily. Výsadbu zelene a stromov považujeme za veľmi dôležitú súčasť našej developerskej činnosti. Na Zelených Vlčincoch sme vysadli 120 stromov a pokračujeme...

26.08.2021

Symbolickým poklepaním základného kameňa začala výstavba žilinskej administratívnej budovy Obchodná

V stredu, 25. augusta, bol v Žiline symbolicky poklepaný základný kameň novej administratívnej budovy Obchodná. Za jej výstavbou stojí developerská spoločnosť Reinoo, ktorej majiteľom je podnikateľ Milan Dubec. Obchodná na 8. poschodiach prinesie viac ako 13 000 m2 prenajímateľných plôch a viac ako 500 parkovacích miest v podzemnej garáži a parkovacom dome. Jej výstavba by mala byť dokončená v druhom kvartáli 2023 a náklady na stavbu dosiahnu 18 miliónov eur.

3.08.2021

Nová pošta na Poštovej v Žiline. Po rokoch sa poštové služby vrátia na pôvodnú adresu

Novým nájomcom v biznis centre Poštová 1 na Vlčincoch, ktorá patrí do portfólia developerskej spoločnosti Milana Dubca, Reinoo, bude už čoskoro Slovenská pošta.

8.06.2021

Začala výstavba projektu Pod Zábrehom II v Púchove

V týchto dňoch žilinský developer Reinoo a.s. spustil výstavbu nového bytového projektu Pod Zábrehom II. Začalo sa s úpravami terénu, na ktorom onedlho vyrastú tri bytové domy so 129 novými bytmi.

1.06.2021

Prvá fáza Zelených Vlčiniec v Žiline je skolaudovaná

Bytový projekt Zelené Vlčince I. v Žiline úspešne a podľa harmonogramu získali kolaudačné rozhodnutie. Už čoskoro budú všetky byty odovzdané ich novým majiteľom. Ulica, kde stoja nové bytové domy dostala meno Pražská.

17.05.2021

Na Poštovej v Žiline dnes vyvesili farebné vlajky na podporu boja proti homofóbii

Pri príležitosti dnešného Medzinárodného dňa boja proti homofóbii a transfóbii vyvesili na stožiare pred Biznis centrom Poštová 1 na Vlčincoch v Žiline farebné dúhové vlajky, ktoré odkazujú na podporu práv lesieb, gejov, bisexuálov a transrodových ľudí (LGBT).

4.05.2021

Rezidenčný projekt Retro v centre Žiliny je skolaudovaný

V polovici apríla tohto roka získala spoločnosť Reinoo právoplatné kolaudačné rozhodnutie pre projekt Retro, v ktorom sú vypredané takmer všetky byty. Tie ponúka Retro na piatich nadzemných podlažiach v skladbe jeden, dvoj a štvorizbových bytových jednotiek.

22.04.2021

Rubicon Púchov skolaudovaný

Ku dňu 01.04.2021 sme úspešne získali právoplatné kolaudačné rozhodnutie pre projekt Rubicon C, v ktorom sú už vypredané všetky byty - 44 bytových jednotiek rozložených na 8. nadzemných podlažiach.

1.03.2021

Zelené Vlčince budú zelené

Pri novom bytovom komplexe na sídlisku Vlčince vysadia na jar vzrastlé platany s výškou 12 metrov.

19.02.2021

Milan Dubec: Átrium na Poštovej poskytujeme mestu na testovanie zadarmo, chceme pomôcť Žilinčanom

Biznis centrum Poštová 1 sa cez víkend stane už po 6 krát jedným z odberných miest počas celoplošného testovania.

2.10.2020

Začala výstavba II. etapy projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo. Byty sú už v predaji.

2.07.2020

Poštová je stavbou roka! A to rovno v dvoch kategóriách

Biznis centrum Poštová 1 v Žiline vyhralo v celoslovenskej súťaži Stavba roka 2019 hneď dve kategórie – Cenu za mimoriadnu kvalitu realizácie stavby a Cenu za uplatnenie vedy a výskumu pri navrhovaní a zhotovovaní stavby.

18.03.2020

Budova Banky Žilina bude svietiť až do nedele zelenou farbou

Banka Žilina sa zahalila počas včerajšieho Dňa svätého Patrika do zelenej farby, na znak priateľstva s Írskom sa bude zelenať až do nedeľnej polnoci.

7.11.2019

Poštová 1 ocenená certifikátom LEED GOLD v4

Novo vzniknutá Biznis zóna Poštová 1 v Žiline je navrhnutá a dokončená s ohľadom na environmentálne prostredie a s pomocou najlepších technológií v najvyššom štandarde. Budove Poštová 1 bol v októbri udelený certifikát LEED GOLD v4.

17.09.2019

Projekt RETRO prináša nové byty do centra Žiliny

Developerská spoločnosť Reinoo prináša do centra Žiliny nové byty. Rezidenčný projekt RETRO je situovaný v blízkosti historického mesta. Noví majitelia, ktorí túžia bývať priamo v srdci metropoly si budú môcť vybrať celkom z 54 bytov.

14.06.2019

Zelené Vlčince začínajú s výstavbou!

Projekt developerskej spoločnosti Reinoo sa po mesiacoch príprav posúva do ďalšej fázy. V týchto dňoch sa začalo s realizačnými výkopovými prácami, čím sa oficiálne spustila samotná výstavba Zelených Vlčiniec.

10.05.2019

Reinoo dokončila kancelársku budovu Poštová v Žiline

Developerská spoločnosť Reinoo dokončila a skolaudovala začiatkom tohto roka novostavbu päťposchodovej budovy Poštová 1. Nová biznis zóna, ktorá vzniká na tejto ulici tak získala prvých 11 000 štvorcových metrov kancelárskych plôch. Zóna Poštová je vsadená do lokality širšieho centra mesta, pri mestskej časti Vlčince a je obkolesená zeleňou.

25.03.2019

Zelené Vlčince získali stavebné povolenie, predaných je takmer 40% bytov

Developerská spoločnosť Reinoo, získala právoplatné stavebné povolenie na výstavbu rezidenčného projektu Zelené Vlčince. Povolenie udelil stavebný úrad mesta Žilina. V severovýchodnej časti sídliska Vlčince postaví Reinoo dva bytové domy, ktoré ponúknu 140 nových bytov a 192 parkovacích miest. Od novembra, kedy sa spustil predpredaj, je už predaných alebo rezervovaných takmer 40% bytov.

15.03.2019

Bytový projekt Rubicon Púchov má novú webstránku

Rubicon spúšťa novú webstránku! Každý kto hľadá nový domov si od dnes môže prezrieť celý stavebný projekt a jeho detaily.

5.03.2019

Hollého 6 – reprezentatívne kancelárie v centre Žiliny

Developerská spoločnosť Reinoo začala výstavbu kancelárskeho objektu na ulici Hollého 6 v centre Žiliny. Administratívny objekt Hollého 6 nahradí na tomto pozemku už asanovanú schátranú budovu. Po dokončení objekt ponúkne viac ako 1 900 m2 prenajímateľnej kancelárskej plochy a 41 parkovacích miest.

21.01.2019

Ako sa v Žiline tvorí architektúra chrániaca životné prostredie

Žiť a pracovať v súlade s prírodou je veľmi dôležité. Má to vplyv nielen na náš každodenný výkon, ale aj celkový životný balans. Aj preto sa developeri snažia preniesť do našich bytov a kancelárií zelené riešenia, ktoré berú ohľad na životné prostredie a zároveň vyhovujú našim rastúcim nárokom a štandardom.

3.12.2018

Zelené Vlčince v Žiline spustili predpredaj bytov

Developerská spoločnosť Reinoo postaví v Žiline svoj doposiaľ najväčší rezidenčný projekt. Zelené Vlčince vyrastú v zabývanej mestskej časti Vlčince. V pešej dostupnosti od vodného diela a žilinského lesoparku pribudne 140 nových bytov a 200 parkovacích miest.