Rubicon Púchov skolaudovaný

22.04.2021

Ku dňu 01.04.2021 sme úspešne získali právoplatné kolaudačné rozhodnutie pre projekt Rubicon C, v ktorom sú už vypredané všetky byty - 44 bytových jednotiek rozložených na 8. nadzemných podlažiach.

Najvyššie, ustúpené podlažie pozostáva z dvoch bytových jednotiek kategórie penthouse s priestrannými terasami a s vegetačnou strechou nerušiacou výhľad. Súčasťou projektu sú aj priestory určené na občiansku vybavenosť.

Realizovaná výstavba je situovaná v samotnom srdci mesta Púchov, na ulici Dvory. Bytový dom ponúka ideálne podmienky pre vytvorenie skutočného domova, pričom nadväzuje na existujúce dva objekty komplexu bytových domov. Bývanie ponúka moderné dispozičné riešenia, nadštandardne veľké balkóny, vonkajšie i kryté parkovanie ako aj garážové státia v podzemí.

„Do projektu Rubicon sme vložili množstvo energie, ktorá sa pevne veríme pretransformuje v neobyčajný zážitok z bývania. Je pred nami posledná a najočakávanejšia etapa projektu na ceste k novému bývaniu – odovzdanie bytov svojim novým vlastníkom,“ hovorí Tomáš Surovčák, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo.

Pre úspech už existujúcich projektov v Púchove – Pod Zábrehom I a Rubicon sa developer rozhodol pokračovať vo výstavbe novej štvrti v Púchove. V bezprostrednej blízkosti predchádzajúcej výstavby vznikne bývanie s viac ako 129 bytmi pod názvom projektu Pod Zábrehom II.