Chceme ísť
príkladom

Na Poštovej ulici v Žiline sme postavili prvú administratívnu budovu v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v regióne. Navyše získala aj dve ocenenia v prestížnej súťaži Stavba Roka.

Využívame nové a rešpektujeme staré

Nové technológie používame odvážne, ale rozvážne. Nestaviame budovy, ktoré chcú vyčnievať, ale ktoré majú úctu k okoliu a pozdvihujú ho ako celok.

Okrem budovania na zelenej lúke sme zrekonštruovali aj historickú budovu Banky (bývalá ČSOB) na Legionárskej ulici v Žiline a kancelársky komplex Murgašova.

Aj malé mestá si zaslúžia veľké plány

Veríme, že dobré budovy pomáhajú ľuďom žiť tam, kde sú doma. Je jedno, či staviame vo veľkom alebo malom meste, ku každému projektu pristupujeme rovnako zodpovedne. Do Púchova sme priniesli už dva kvalitné obytné projekty – Rubicon a Pod Zábrehom I – a chceme ich priniesť viac.

Staviame na správnych ľuďoch

Ľudia sú najlepším základným kameňom každého projektu. Preto sme si svoj tím vyskladali tak, aby sme sa na ich kvalitu a nadšenie mohli vždy spoľahnúť. Vďaka tomu vieme nasmerovať každý projekt k úspešnému koncu.

12

rokov na trhu

13

úspešných projektov

50k

m² prenajímateľných priestorov

2040

parkovacích miest

800

bytových jednotiek

29k

m² zelených plôch

Všetky naše projekty