Staviame spoločnú budúcnosť na zodpovedných základoch.

V spoločnosti Reinoo sa venujeme developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností už od roku 2011. Plocha prenajímateľných novopostavených alebo zrekonštruovaných kancelárskych priestorov presahuje spolu už 36 000 m2. Počet rezidenčných jednotiek, ktoré v súčasnosti developujeme sa približuje k číslu 1000 bytov. Sme zodpovedným a férovým investorom, ktorého záujmom je zvyšovať spoločenskú a estetickú hodnotu prostredia v ktorom pôsobíme a realizujeme naše projekty.

Zodpovedne preto pristupujeme aj k ekologickému aspektu celej činnosti, za ktorým stoja dômyselné a moderné ekologické riešenia. Ako prví v regióne sme postavili budovu biznis centra (na Poštovej ulici na Vlčincoch v Žiline) v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design). Táto budova tiež získala dve ocenenia v prestížnej súťaži Stavba Roka. Ďalším významným, už dokončeným projektom je napríklad rekonštrukcia historickej budovy Banky (bývalá ČSOB) v Žiline na Legionárskej ulici alebo kancelársky komplex Murgašova.

10

rokov na trhu

11

úspešných projektov

36k

m² prenajímateľných priestorov

1500

parkovacích miest

800

bytových jednotiek

20k

m² zelených plôch

Ekológia

Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom mesta.

Úcta k mestu

Spoločnosť Reinoo pristupuje ku svojej developerskej činnosti veľmi zodpovedne a to od identifikácie investičných príležitostí, cez realizáciu až po správu projektov.

Parkovanie

Veľkú dávku dôležitosti prikladáme na funkčnosť mestskej infraštruktúry a to aj budovaním dostatočného počtu parkovacích miest súvisiacich s našimi projektami.

Všetky naše projekty

Sme spoločensky zodpovední predovšetkým v týchto oblastiach:

  • Ekológia
  • Architektúra a dizajn
  • Záhradná architektúra
  • Rozvoj s úctou k histórii mesta
  • Pozitívny vplyv na kvalitu života ako pracovného, tak aj súkromného
Všetky naše projekty