Retro - Žilina

  |  

Framborská 20, 01001 Žilina

adresa

54

Počet bytov

5

nadzemných podlaží

Bytový dom Retro ponúkne na 5 poschodiach 54 bytov. Veľkosti 1, 2 a 4-izbových bytov sa pohybujú od 30 do 117m2 . Projekt je situovaný blízko historického centra mesta, na rohu ulice Framborská, oproti zdravotnému centru Krankas. Po dokončení bytových jednotiek, vznikne bývanie mestského typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov.

Stiahnuť brožúru

O projekte

Bytový projekt Retro je zasadený priamo v centre mesta Žilina. V blízkosti nájdete prakticky všetko, čo očakávate od života v centre metropoly. Kultúrno-spoločenské, nákupné a športové centrá, banky a inštitúcie, mestské parky a hlavné námestia, železničnú a autobusovú stanicu. V tesnej blízkosti sa nachádza taktiež zdravotné stredisko alebo prípoj na výpadovku na diaľnicu.

Z Retra máte všade blízko. Poloha projektu v centre mesta spája rôzne body záujmu. Námestia, obchody, športové centrá, bary a reštaurácie sú dostupné len niekoľko minúť pešou chôdzou.

Retro sa prispôsobí vášmu štýlu, vášmu nápadu. Praktická dispozícia vášho budúceho bytu ponúka priestor pre realizáciu vašich predstáv o bývaní. Dizajn vášho bytu záleží len od vás. Nemusíte podliehať žiadnym štandardom a bývate od začiatku tak ako chcete.

Retro vám okrem mestského bývania ponúka aj nenútený odľahčený štýl, ktorý dotvorí vašu predstavu o živote v meste. Neprebádané zákutia mestských štvrtí vás čakajú priamo za dverami. Užívajte si súkromie a pohodu sprevádzanú kultúrnym a spoločenským vyžitím.

  • výhodná poloha projektu
  • výborné dispozičné riešenia
  • centrum mesta
  • blízke dopravné spojenie

Pôdorys pojektu

5

nadzemných podlaží

54

bytových jednotiek

300 m

od historického centra mesta

Lokácia projektu

Kontakt

Marián Duraj

Kontaktná osoba

+421 914 33 48 48

Telefón

www.bytyretro.sk

Webová stránka