Rezidenčný projekt Retro v centre Žiliny je skolaudovaný

4.05.2021

V polovici apríla tohto roka získala spoločnosť Reinoo právoplatné kolaudačné rozhodnutie pre projekt Retro, v ktorom sú vypredané takmer všetky byty. Tie ponúka Retro na piatich nadzemných podlažiach v skladbe jeden, dvoj a štvorizbových bytových jednotiek.

Výnimočný projekt, pozostávajúci celkovo z 54 bytov, je situovaný v prémiovej lokalite – priamo v samotnom srdci mesta Žilina, na nároží ulíc Framborská a Bratislavská. Ponúka tak bývanie pre všetkých, ktorí to do práce a na nákupy nechcú mať ďaleko. Byty sú z architektonického hľadiska riešené nadštandardne a ponúkajú maximálne využitie priestoru s ohľadom na dispozície.

Výstavba projektu Retro bola spustená koncom roku 2019, práce postupovali podľa stanoveného harmonogramu a boli ukončené v marci 2021. V tejto chvíli sa dokončujú byty do prevedenia štandard a čoskoro sa do bytového domu začnú sťahovať prví majitelia, tešiaci sa z bývania v samotnom srdci mesta a štýlovom objekte.


„Každý byt projektu Retro sme dotiahli k dokonalosti, aby zodpovedal životnému štýlu, modernej dispozícii a funkčnosti, pričom dôraz bol kladený na čistú líniu priestoru. Je pred nami posledná a najočakávanejšia etapa projektu na ceste k novému bývaniu – odovzdanie bytov ich novým obyvateľom,“ hovorí Milan Dubec, generálny riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s.