Pod Zábrehom II - Púchov

  |  

Pod Zábrehom, 02001 Púchov

adresa

129

počet bytov

Projekt Pod Zábrehom II. bude situovaný v okrajovom prírodnom prostredí mesta Púchov s vynikajúcou dostupnosťou služieb a voľnočasových aktivít. Je akýmsi pokračovaním úspešného rezidenčného projektu Pod Zábrehom I.

Moderná rodinná architektúra je umocnená lokalitou a dispozíciou samotných bytov a tvorí tak dokonalý celok pre nadštandardné a pohodové bývanie. K dispozícii je dostatočná parkovacia plocha a možnosť vlastnej garáže priamo v bytových domoch.

Developerský projekt Pod Zábrehom II v súčasnosti patrí k najväčšiemu rezidenčnému projektu výstavby v rámci mesta Púchov, ktorý odráža trend kvalitného bývania. Zámerom developera je integrovať novú výstavbu do existujúceho kontextu zástavby, a tak reflektuje na moderné architektonické trendy a zároveň rešpektuje atmosféru tejto časti mesta.

Z pohľadu pokojného bývania, nádhernej scenérie, blízkosti prírody, dopravnej dostupnosti a kompletnej občianskej vybavenosti sa projekt Pod Zábrehom II stáva ideálnou a lukratívnou voľbou na bývanie. Ponúkame koncept, ktorý spĺňa vo všetkých smeroch potreby modernej doby.

Výstavbou vzniknú tri identické bytové domy. Z rôznorodej dispozície bytov si vyberú i najnáročnejší z Vás. Zaručene ste na správnej adrese.

Na piatich nadzemných podlažiach v prvej, druhej a tretej etape výstavby bude celkovo 129 bytov a 3 komerčné priestory. Z pestrej palety 1 - 4 izbových bytov sú najviac zastúpené 2-izbové byty. Výmera bytov bez plochy balkóna/terasy a pivnice sa pohybuje od 34 do 120 m2. Všetky byty majú atraktívny balkón alebo terasu. Neoddeliteľnou súčasťou bude vybudovanie i dostatočného množstva garážových ako i vonkajších parkovacích státí.

GALÉRIA PROJEKTU

Lokácia projektu

Kontakt

Marcela Smržová

kontaktná osoba

+421 910 207 705

Telefón

www.podzabrehom.sk

webová stránka