Začala výstavba projektu Pod Zábrehom II v Púchove

8.06.2021

V týchto dňoch žilinský developer Reinoo a.s. spustil výstavbu nového bytového projektu Pod Zábrehom II. Začalo sa s úpravami terénu, na ktorom onedlho vyrastú tri bytové domy so 129 novými bytmi.

Projekt Pod Zábrehom je situovaný na ulici Dlhé lúky v Púchove – v bezprostrednej blízkosti predchádzajúcej výstavby. Okrem skvelej dostupnosti do centra mesta, množstva zelene či bohatých možností na šport a oddych sa lokalita pýši aj výbornou občianskou vybavenosťou. Po dokončení výstavby tak vznikne nová púchovská štvrť s príjemným bývaním a novou komunitou, čo prináša aj nové spoločenské možnosti. Druhá fáza projektu tak opäť poskytne kvalitné a komfortné bývanie.

Pre veľký záujem sa developer rozhodol dať do pre predaja všetky tri bytové domy súčasne. Výstavba bytového domu C a B prebehne v jednom časovom období. Zvyšný bytový dom A o pol roka neskôr po začatí stavebnej činnosti na prvých dvoch bytových domoch.

Noví záujemcovia o byty v projekte Pod Zábrehom si prídu na svoje. Vyhotovenie a dispozície bytov oslovia aj náročných zákazníkov. Nadštandardné balkóny a terasy s výmerami od 10 do 70 m2, možnosť súkromného parkovania na garážových parkovací státí v suteréne bytového domu alebo na vonkajších parkovacích plochách. Developer myslel aj na množstvo užitočných detailov, ktoré zvyšujú komfort a dobrý pocit z bývania. Pri tom všetkom nezabúda ani na ekologický aspekt stavby.

„Bytové domy sú navrhnuté v energetickej bilancii primárnej energie A0. Budovaním zelených a vegetačných striech vraciame zeleň do mestského prostredia. Zelené strechy priaznivo pôsobia na mikroklímu v okolí budov, čím riešia zvýšenú koncentráciu tepla v mestskom prostredí (tzv. tepelný ostrov),“ hovorí Tomáš Surovčák, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo a.s. 

Pri výstavbe bude dôraz kladený na využitie ekologických riešení a udržaní zelene. Samozrejmosťou je výsadba novej zelene, inštalácia vsakovacích nádrží ako i zelené vegetačné strechy s izolačnými vrstvami, ktoré podporujú dobrú mikroklímu prostredia a zabraňujú prehrievaniu budovy a okolia.

Po dokončení výstavby troch bytových domov s piatimi nadzemnými podlažiami vznikne celkovo 129 bytov a 3 komerčné priestory s moderným a funkčným dispozičným riešením, s dostatkom vonkajších a podzemných parkovacích miest. Každý byt bude disponovať balkónom alebo terasou. Pre komfortné bývanie v príjemnom susedstve je možný výber bytov od 1 až po 4-izbové byty. Na najvyššom poschodí sú plánované byty typu PENTHAUS s predprípravou na krbovú vložku, exteriérové žalúzie či napojenie vírivky.


Pre konkrétne informácie navštívte:

Web: www.podzabrehom.sk

Facebook: https://www.facebook.com/bytypuchov/ 

Kontakt: +421 911 590 013

Email: bytypuchov@reinoo.com