Reinoo ventures

Reinoo Ventures je ideálnym partnerom pri napĺňaní vášho podnikateľského sna. Podporujeme začínajúce alebo už rastúce startupy z oblasti digitálu, pričom neponúkame len finančnú investíciu, ale aj unikátne know-how a skúsenosti zakladateľov fondu, Milana Dubca a Tomáša Lodňana.

Hľadáme ambiciózne firmy a jednotlivcov s vlastnou víziou a odhodlaním posunúť svoj projekt na novú úroveň. Preferujeme osobný a flexibilný prístup k spolupráci, preto stačí ak nás prostredníctvom formulára oslovíte so svojím nápadom či existujúcim podnikaním z digitálneho sveta a my každý prípad posúdime osobitne.

Postup žiadosti o funding


Vyplnenie formulára
Posúdenie žiadosti
Prezentácia
Stanovenie podmienok
Podpis fundingovej zmluvy

Prihlasovací formulár

Posúdeniu každej žiadosti sa venujeme osobitne. V prípade potreby získania dodatočných informácií vás budeme kontaktovať.


Vyplniť formulár

Milan Dubec

Milan v roku 1997 založil Azet.sk, ktorý sa vypracoval na najväčší internetový portál na Slovensku. V roku 2010 podiel v Azete predal spoločnosti Ringier Axel Springer AG. Následne sa stal generálnym riaditeľom a súčasným akcionárom multimediálneho vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovensko.

Je zakladateľom portálov Zoznamka.sk, Azet.sk, Pokec.sk, Aktuality.sk, Diva.sk, inzertných webov Autobazar.sk a Nehnuteľnosti.sk a mnohých ďalších. V rámci Ringier Axel Springer spustil aj najväčšiu online donáškovú službu jedla na Slovensku, Bistro.sk.

Mimo médií a IT sektora má veľké developerské aktivity, najmä v Žiline. V súčasnosti je výkonným riaditeľom developerskej spoločnosti Reinoo. Vlastní aj podiel v spoločnosti GoodRequest.

Tomáš Lodňan

Tomáš po vysokej škole pracoval najprv 2 roky ako konzultant vo Vedecko-technologickom parku, kde sa venoval podpore podnikania a marketingu. V tomto čase sa podieľal na vytvorení ekologického projektu TrashOut.

V roku 2013 založil GoodRequest, digitálne štúdio, ktoré sa venuje vývoju mobilných a webových aplikácií, informačných systémov a funkčnému UX/UI dizajnu.

V súčasnosti je jeho CEO, pričom GoodRequest tvorí aktuálne 70 ľudí a spoločnosť kontinuálne rastie.

Máte na nás nejaké otázky?

Viac informácií Vám radi poskytneme na emailovej adrese: