Tvoríme zodpovednú architektúru chrániacu životné prostredie

V spoločnosti Reinoo sa venujeme developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností už od roku 2011. Plocha prenajímateľných novopostavených alebo zrekonštruovaných kancelárskych priestorov presahuje spolu už 28 000 m2. Sme zodpovedným a férovým investorom, ktorého záujmom je zvyšovať spoločenskú a estetickú hodnotu prostredia v ktorom pôsobíme a realizujeme naše projekty.

Zodpovedne preto pristupujeme aj k ekologickému aspektu celej činnosti, za ktorým stoja dômyselné a moderné ekologické riešenia. Ako prví v regióne sme zrekonštruovali budovu na Poštovej ulici na Vlčincoch v Žiline v súlade s certifikátom LEED GOLD (Leadership in Energy and Enviromental Design). Ďalším významným, už dokončeným projektom je napríklad rekonštrukcia historickej budovy Banky (bývalá ČSOB) v Žiline na Legionárskej ulici.

8

years on market

11

projects

28k

total leasable area

2k

parkovacích miest

290

flats

615

parking slots

Ekológia

Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom mesta.

Úcta k mestu

Spoločnosť Reinoo pristupuje ku svojej developerskej činnosti veľmi zodpovedne a to od identifikácie investičných príležitostí, cez realizáciu až po správu projektov.

Parkovanie

Veľkú dávku dôležitosti prikladáme na funkčnosť mestskej infraštruktúry a to aj budovaním dostatočného počtu parkovacích miest súvisiacich s našimi projektami.

All our projects

Sme spoločensky zodpovední predovšetkým v týchto oblastiach:

  • Ekológia
  • Architektúra a dizajn
  • Záhradná architektúra
  • Rozvoj s úctou k histórii mesta
  • Pozitívny vplyv na kvalitu života ako pracovného, tak aj súkromného
All our projects